2. El 25 kVA A Sınıfı Plug-in Transformatör

2. El 25 kVA A Sınıfı Plug-in Transformatör hizmeti veriyoruz. TSE standart uygunluk ISO 9001:2015, Marka Tescil Belgesi ve TSE-HYB kalite sistemi ile firmamız belgelendirilmiştir. Müşteri memnuniyeti sağlam işçilik ve yılların verdiği tecrübe, özveri ve çalışma arzusuyla devam ediyor. En ufak ayrıntısına kadar kontrollerini sağladığımız özel testlerimizle üst seviyede güvenlik sağlıyoruz.  Ankara Transformatör Bakımı, Ankara Transformatör Satışı , Acil Transformatör Servisi , Garantili Transformatör Servisi, Ankara Transformatör Çeşitleri ve İkinci El Transformatör Satışı başlıca hizmetlerimiz olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyoruz. Stok bilgisi ve fiyatlar için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0312 395 11 71 nolu telefonumuzdan hemen arayabilirsiniz.

2. El 25 kVA A Sınıfı Plug-in Transformatör

25 kVA A Sınıfı Plug-in Transformatör

25-2500 KVA GÜÇ ARALIĞINDA 36 kV yüksek gerilim seviyesine kadar, üç veya tek fazlı, yağlı, tabi soğutmalı (ONAN), boşta kademe değiştiricili veya yük altında otomatik kademe değiştiricili, hem hariçte hem de dahilde kullanılabilecek şekilde üretilmektedirler.

2. El 25 kVA A Sınıfı Plug-in Transformatör

 

2. El Transformatör Çeşitlerimiz:

  • 2. El Hermetik Tip Transformatör
  • 2. El Genleşme Depolu Transformatör
  • 2. El Kuru Tip Transformatör

2. El 25 kVA A Sınıfı Plug-in Transformatör

2. El Hermetik Tip 25 kVA A Sınıfı Transformatör

Yağlı tip dağıtım transformatörleri 25-2500 KVA güç aralığında 36 kV yüksek gerilim seviyesine kadar, üç veya tek fazlı, yağlı, tabi soğutmalı (ONAN), boşta kademe değiştiricili veya yük altında otomatik kademe değiştiricili, hem hariçte hem de dahilde kullanılabilecek şekilde üretilmektedirler. Hermetik yağlı tip dağıtım transformatörleri, vakum altında yağ dolumu yapılarak yağ basıncı ve atmosfer basıncının istenen sıcaklıkta dengelenmesi ile soğutma yağının atmosferle temas etmemesi prensipleri ile imal edilir.

Hermetik yağlı tip dağıtım transformatörleri genleşme depolu transformatörlere oranla yükseklikleri daha düşüktür. Bu nedenle de daha küçük alanlarda kullanılabilir.

Hermetik transformatörlerde yağ atmosferle temas etmediği için genleşme depolu transformatörlerde olduğu gibi belirli periyotlarda yağ değişimi gerektirmez.

İkinci El Trafo

2. El Genleşme Depolu Tip 25 kVA A Sınıfı Transformatör

Genleşme depolu transformatörler çekirdek ve bobin yapısıyla hermetik transformatörlerle aynıdır.
Genleşme depolu transformatörler atmosfere açık olduğu için termik etkiler nedeniyle değişen yağ basıncı , transformatörün deposunda bulunan slikajel (hava kurutucu) sayesinde havanın nemi alınarak hava alışverişi sağlanır.

Kuru Tip Transformatör

2. El Kuru Tip 25 kVA A Sınıfı Transformatör

Soğutma yöntemine göre yağlı tip transformatörlere göre farklılık göstermektedir. YG sargıları, epoksi dökme reçine ile vakum altında kaplanan transformatörlerdir. AG sargıları, hem dökme reçine hem de reçine emdirilmiş prepreg yöntemi ile imal edilebilen transformatörlerdir.

Ufuk Trafo - İkinci El Trafo

Acil Transformatör Servisi

7/24 teknik servis ekibimiz ile gelinir, Transformatör arıza durumuna göre yerinde veya fabrikamızda testleri yapılmaktadır.

Hermetik Tip Transformatörler

Garantili Transformatör Servisi

Tüm ürünlerimiz Ufuk Transformatör Bakım Onarım garantisi altındadır. Siz değerli müşterilerimize 1 yıl garantili ve test raporlu trafolar sunulmaktadır.

2. El Transformatör Bakımı, 2. El Transformatör Sarımı, 2. El Transformatör Onarımı ve 2. El Transformatör Testi hizmetlerimiz için iletişime geçiniz.

Hermetik Tip Transformatörler

2. El Transformatör Satışı

25 KVA – 2500 KVA arası 2. El Transformatör Satışı stoktan teslim trafolar hazır. 2. El Hazır Transformatör satışımız mevcuttur.

Genleşme Depolu Tip Transformatörler