İkinci El 25 kw A Sınıfı Plug-in Trafo

İkinci El 25 kw A Sınıfı Plug-in Trafo hizmeti veriyoruz. TSE standart uygunluk ISO 9001:2015, Marka Tescil Belgesi ve TSE-HYB kalite sistemi ile firmamız belgelendirilmiştir. Müşteri memnuniyeti sağlam işçilik ve yılların verdiği tecrübe, özveri ve çalışma arzusuyla devam ediyor. En ufak ayrıntısına kadar kontrollerini sağladığımız özel testlerimizle üst seviyede güvenlik sağlıyoruz.  Ankara Trafo Bakımı, Ankara Trafo Satışı , Acil Trafo Servisi , Garantili Trafo Servisi, Ankara Trafo Çeşitleri ve İkinci El Trafo Satışı başlıca hizmetlerimiz olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyoruz. Stok bilgisi ve fiyatlar için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0312 395 11 71 nolu telefonumuzdan hemen arayabilirsiniz.

İkinci El 25 kw A Sınıfı Plug-in Trafo

25 kw A Sınıfı Plug-in Trafo

25-2500 KVA GÜÇ ARALIĞINDA 36 kV yüksek gerilim seviyesine kadar, üç veya tek fazlı, yağlı, tabi soğutmalı (ONAN), boşta kademe değiştiricili veya yük altında otomatik kademe değiştiricili, hem hariçte hem de dahilde kullanılabilecek şekilde üretilmektedirler.

İkinci El 25 kw A Sınıfı Plug-in Trafo

 

İkinci El Trafo Çeşitlerimiz:

  • İkinci El Hermetik Tip Trafo
  • İkinci El Genleşme Depolu Trafo
  • İkinci El Kuru Tip Trafo

İkinci El 25 kw A Sınıfı Plug-in Trafo

İkinci El Hermetik Tip 25 kw A Sınıfı Trafo

Yağlı tip dağıtım transformatörleri 25-2500 KVA güç aralığında 36 kV yüksek gerilim seviyesine kadar, üç veya tek fazlı, yağlı, tabi soğutmalı (ONAN), boşta kademe değiştiricili veya yük altında otomatik kademe değiştiricili, hem hariçte hem de dahilde kullanılabilecek şekilde üretilmektedirler. Hermetik yağlı tip dağıtım transformatörleri, vakum altında yağ dolumu yapılarak yağ basıncı ve atmosfer basıncının istenen sıcaklıkta dengelenmesi ile soğutma yağının atmosferle temas etmemesi prensipleri ile imal edilir.

Hermetik yağlı tip dağıtım transformatörleri genleşme depolu transformatörlere oranla yükseklikleri daha düşüktür. Bu nedenle de daha küçük alanlarda kullanılabilir.

Hermetik transformatörlerde yağ atmosferle temas etmediği için genleşme depolu transformatörlerde olduğu gibi belirli periyotlarda yağ değişimi gerektirmez.

İkinci El Trafo

İkinci El Genleşme Depolu Tip 25 kw A Sınıfı Trafo

Genleşme depolu transformatörler çekirdek ve bobin yapısıyla hermetik transformatörlerle aynıdır.
Genleşme depolu transformatörler atmosfere açık olduğu için termik etkiler nedeniyle değişen yağ basıncı , transformatörün deposunda bulunan slikajel (hava kurutucu) sayesinde havanın nemi alınarak hava alışverişi sağlanır.

Kuru Tip Transformatör

İkinci El Kuru Tip 25 kw A Sınıfı Trafo

Soğutma yöntemine göre yağlı tip transformatörlere göre farklılık göstermektedir. YG sargıları, epoksi dökme reçine ile vakum altında kaplanan transformatörlerdir. AG sargıları, hem dökme reçine hem de reçine emdirilmiş prepreg yöntemi ile imal edilebilen transformatörlerdir.

Ufuk Trafo - İkinci El Trafo

Acil Trafo Servisi

7/24 teknik servis ekibimiz ile gelinir, Trafo arıza durumuna göre yerinde veya fabrikamızda testleri yapılmaktadır.

Hermetik Tip Transformatörler

Garantili Trafo Servisi

Tüm ürünlerimiz Ufuk Transformatör Bakım Onarım garantisi altındadır. Siz değerli müşterilerimize 1 yıl garantili ve test raporlu trafolar sunulmaktadır.

İkinci El Trafo Bakımı, İkinci El Trafo Sarımı, İkinci El Trafo Onarımı ve İkinci El Trafo Testi hizmetlerimiz için iletişime geçiniz.

Hermetik Tip Transformatörler

İkinci El Trafo Satışı

25 KVA – 2500 KVA arası İkinci El Trafo Satışı stoktan teslim trafolar hazır. İkinci El Hazır Trafo satışımız mevcuttur.

Genleşme Depolu Tip Transformatörler